Autor

Nazywam się Piotrek. Mam 29 lat i bardzo się cieszę, że tu jesteś!  Lubię podróże małe i duże.

Rozpoczynam swoją przygodę z WordPressem, blogowaniem i odkrywaniem internetu od tej drugiej strony. Chociaż to co czytasz pojawia się na elektronicznym ekranie, to paradoksalnie będę chciał Cię od niego odciągnąć. Odłóż telefon, zamknij laptopa, wyłącz komputer. Poznawaj świat… Jeszcze bardziej! 😉

Marsa Alam, Egipt. Plaża naprawia wszystko. Życie za monitorem.

Zawodowo jestem spełniony

W pracy jestem programistą „panem kierownikiem”. Zarządzam ok. 20-osobowym zespołem programistów  (LinkedIn). Praca z ludźmi jest dla mnie wielkim wyzwaniem, ale daje mie niewiarygodnie dużo satysfakcji.

Prywatnie jeszcze bardziej

Szczęśliwy narzeczony mąż♥! Czas spędzony z Magdaleną uważam za najbardziej wartościowy w ciągu całego dnia.

Uwielbiam aktywność fizyczną w różnej postaci. Za moje największe osiągnięcia w tej dziedzinie uważam trzykrotne przebiegnięcie półmaratonu we Wrocławiu, dwukrotny udział w Survival Race czy przejechanie 85 km na rowerze. Lubię również inne formy aktywności fizycznej, ale obecnie jestem zafascynowany cross fitem, który uprawiam regularnie już od dłuższego czasu w CrossFit Eternia.

Interesuję się także tematyką związaną z oszczędzaniem i inwestowaniem. Uważam, że każda zgromadzona złotówka może przybliżyć do finansowego celu. Trzeba tylko powiedzieć naszym pieniądzom gdzie mają płynąć, zamiast zastanawiać się gdzie uciekły.

Uwielbiam naturę, zwiedzać nowe miejsca, poznawać nowe smaki. Dlatego właśnie chciałbym pisać o tym, co poznaję, co uważam za warte podzielenia się.

Dlaczego?

Wiele pomysłów które mamy często zatrzymujemy w swoich głowach. Ciekawe artykuły czy historie umykają. Przemyślenia i rozwiązania dotyczące różnych zagadnień zachowujemy tylko dla siebie. Warto się nimi dzielić, wracać do nich, inspirować nimi na nowo siebie, a jeśli się uda, to również innych. Liczę, że i sam wiele się dzięki pisaniu nauczę.

Chcę byście razem ze mną żyli JESZCZE BARDZIEJ!

Chcesz czytać więcej? Zapraszam na jeszczebardziej.pl! 🙂

3 myśli o “Autor

 1. wpisałem w Google przedmonitorem
  i chciałęm zobaczyć co Google mówi na temat mojego bloga
  i wpadłem na twój blog
  pozdrawiam
  trzymam kciuki
  świetny pomysł
  życzę samych sukcesów !

 2. pod tekstem plany na 2017 nie mogłem zostawić komentarza, dlatego piszę tutaj: jeśli chodzi o mnie to mam plan zrobiony w 2008 do 2048, wiec 2018 zaplanowany już mam 🙂 świetna strona :))

  1. Moje plany zmieniają się dość dynamicznie, bo i życie przysparza wielu niespodzianek i sposobności. Ważne, żeby iść do przodu, rozwijać się i stawać się coraz szczęśliwszym 🙂
   Dzięki za miłe słowa!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *