Odkryj miejsce na relaks gdzieś w pobliżu

Żeby odpocząć, pozwolić sobie na prawdziwy relaks, spędzić czas wśród zieleni czy pojeździć na rowerze, nie trzeba wielkich planów i podróży na drugi koniec Polski. Wystarczy odrobinę słońca i chęci, a sobotni dzień można spędzić aktywnie i zarazem wypoczynkowo. Wsiadamy więc na rower, pakujemy koc, piłkę do siatki, frisbee i coś do przekąszenia.

Miejsce, które uwielbiamy jest tak blisko!

Spędzamy weekend w Strzelcach Opolskich (Magda stamtąd pochodzi), jest piękna pogoda, a miejski park duży i ładny. Często po nim spacerujemy kiedy tam jesteśmy, bo przyciąga swoimi ścieżkami, kwiatami, stawami i różnorodnością drzew. Każdy kto tędy przejeżdża lub na jakiś czas się zatrzymuje, powinien przekonać się o tym na własne oczy.

Relaks w zasięgu wzroku
Dumnie spoglądamy na dalszą część wyprawy

Park jest naprawdę duży, ma mnóstwo ścieżek rowerowych a także kilka schowanych polan, gdzie można rozłożyć koc i poczuć się jakby się było z dala od miasta.
Jazda na rowerze po parku, to niewątpliwy relaks

Jeśli wypoczynek, to również aktywny. Cóż za styl, cóż za technika.. 🙂

Sport to też forma relaksu

Relaks może wyglądać też tak
Relaks może wyglądać też tak

A ja nie mogłem sobie odpuścić, więc wywróciłem świat do góry nogami 😉

Park w Strzelcach Opolskich jest naprawdę piękny, a po modernizacji lepiej utwardzone ścieżki, stawy są czystsze, jest więcej kwiatów a kaczki czy łabędzie to stali bywalcy.

Twoje miejsce na relaks

Jestem przekonany, że niezależnie w jakim rejonie Polski mieszkasz, na pewno w pobliżu masz jakieś piękne, idealne miejsce na relaks. Chętnie się dowiem, gdzie Ty szukasz spokoju. Podziel się, a może mi też uda mi się pewnego dnia odkryć to miejsce 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *